телефон: +38 (0342) 54-32-29, +38 (095) 119-66-85,   скайп: zedemmm

Про нас

"МБМ" – це бренд, який об’єднує професіоналів у сфері митного оформлення вантажів і логістичних послуг.

Ми здійснюємо послуги митного оформлення (митного очищення, декларування товарів) в режимі імпорту, експорту, транзиту та тимчасового ввезення вантажів.

Наша перевага – це здатність професійно та комплексно забезпечити зовнішньоекономічну діяльність наших клієнтів.

Наша мета – розробити високоефективні рішення для підприємств країн СНД і міжнародних компаній, з урахуванням правових аспектів, податкових і фінансових зобов’язань.

У більшості, перед кожним нашим клієнтом поставлені унікальні завдання, тому ми можемо запропонувати послуги, які повністю відповідають Вашим запитам.

Практичний досвід співробітників компанії "МБМ" допоможе Вам ефективно здійснити процедури доставки, визначення митної вартості, митної очистки та складського зберігання товарів. Також ми допоможемо знайти постачальників в країнах СНД, Китаю, США та Європи, здійснимо контроль якості.

Компанія "МБМ" будує відносини з клієнтами на індивідуальній основі та має репутацію надійного партнера.

Перелік наших послуг:

  • послуги митного брокера;
  • вантажні перевезення;
  • оформлення дозвільних документів;
  • складські послуги;
  • акредитація;
  • сертифікація;
  • супроводження зовнішньоекономічної діяльності;
  • послуги з здійснення пошуку постачальників і контролю якості товарів, що відвантажуються, в країнах СНД, Китаю, США та Європи.

Постійне збільшення обсягів торгівлі, посилення митного контролю за міжнародними торговельними потоками та пильна увага до дотримання нормативних вимог у сфері експортно-імпортних операцій створюють значні труднощі для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Фахівці відділу митного оформлення компанії "МБМ" мають великий досвід взаємодії з податковими, митними, правоохоронними та іншими контролюючими органами.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте бажаний результат.

Наші принципи роботи: Відкритість. Порядність. Відповідальність.